Lékárna U Rajské zahrady  Praha 9
281 914 999

Cannaderm Robátko Emoliens krém na atop ekzem 75g

Cannaderm Robátko Emoliens krém na atop ekzem 75g

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000
PDK: 2471069

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
23630
Cena obvyklá:260
Ušetříte:9.1%
kusů Skladem
Popis:

Robátko Emoliens - zvláčňující krém pro celodenní péči o citlivou pokožku dětí a dospělých s projevy atopického ekzému. Přírodní receptura ideálně vyhovuje speciálním nárokům doplňkové péče o pokožku s projevy atopického ekzému. Krém se snadno roztírá a dobře se vstřebává. Robátko Emoliens je možné používat dlouhodobě a místní aplikaci opakovat i několikrát denně podle potřeby nebo podle doporučení odborného lékaře.

Produkt Robátko Emoliens - zvláčňující krém na atopický ekzém obsahuje:
bioaktivní konopný olej,
sibiřská jedle,
echinacea.
Složení: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Echinacea Purpurea Extract, Glyceryl Stearate Citrate (and) Cetearyl Alcohol (and) Glyceryl Caprylate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Panthenol, Tocopherol, Abies Sibirica Oil, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, Bisabolol, Inositol
Jak používat: Zvláčňující krém jemně rozetřete v tenké vrstvě do pokožky s projevy atopického ekzému. Emoliens se snadno roztírá a rychle zvláčňuje a zklidňuje pokožku. Pokožku s atopií promazávejte několikrát denně dle potřeby nebo podle doporučení lékaře.
Balení: 75 g
Upozornění: Pouze pro vnější použití. Vhodné ke každodennímu použití. Dermatologicky testováno. Neparfémováno. 100% přírodní konzervace. Neobsahuje ropné produkty (vazelínu, parafín, minerální oleje).
 

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
260 s dph
Vaše cena:
23630 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2471069
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: